Vakko Personel Alımı İş İlanı 2017

Vakko personel alımı düzenleyecek! Vakko, 2008 yılından bu yana Esenyurt’ta Vakko Üretim Merkezi’nde üretilen fabrikasını, Merter’deki eski fabrikasının iki katı büyüklüğünde üretiyor. Vakko Üretim Merkezi, basım ve hazır giyim üretim birimleri, lojistik tesisleri, sosyal kullanım alanları, çalışma ofisleri ve 33.000 m2 kapalı alanıyla Esenyurt’ta bulunmaktadır. New York’ta bulunan ünlü REX mimari butiği tarafından tasarlanan Vakko Fashion Centre Nakkaştepe, tüm yönetim birimleri ve yaratıcı personel ofisleri ile showroomlar, Vitali Hakko Yaratıcı Kütüphanesi, salon, galeri ve müzeden oluşuyor ve 2010 yılında faaliyet gösteriyor. Damatlık ailelerine uygun her tür tören eşyasını bir araya getiren Vakko Düğün Evi Akaretler 2010 yılında tek bir mağazada, çeşitli hippiler, smokinler, aksesuarlar, iç çamaşırı ve şapkalar sunuyor.

- Sponsorlu Bağlantılar-

2010 yılında, farklı disiplinlerden birçok ünlü sanatçıyı bir araya getiren bir kültür ve sanat festivali olan İstancool ili düzenlendi. Konuk, şık tasarımcısı ünlü şık simgesi Daphne Guiness de dahil olmak üzere moda ve sanat dünyasından birçok ünlü isim tarafından karşılandı. Philip Treacy ve piyanist Michael Nyman. 2011 yılında Vakko Fashion Centre, Wallpaper dergisi ve uluslararası mimari platformu ArchDaily, dünyanın en iyi Yılın Çalışma Alanı seçecek. Aynı yıl dünyaca ünlü kap tasarımcısı Stephen Jones’un “The Accent of Fashion” sergisi Vakko Fashion Centre’da gerçekleştirildi. Vakko tasarım çizgisi, yeni Vakko Home markası ile iç içe geçmiş. Aynı yıl Vakko Antalya, Vakko Mersin ve Vakko Düğün Evleri Suadiye, Vakko Ev Nişantaşı ve Vakko Çikolata Hilton Ankara mağazaları açıldı. Istancool2012’de, Fransız Vogue dergisinin efsanevi editörü Carine Roitfeld, ünlü fotoğrafçı Mario Sorrenti ve sanatçı Pınar Yolaçan gibi moda ve sanat dünyasından önemli rakamlar karşılıyor.

Vakko iş ilanları 2017 senesi için aşağıda bulunan iş alanları için verilmiş olup, bu iş ilanlarının dışında yeni ilan gelirse ilgili kariyer adresini kullanmaktadır. Vakko ithalat uzmanı, gıda teknikeri, servis elemanı gibi açık iş pozisyonlarının başvuru detaylarını, iş tanımını ve diğer belirtilmiş şartları incelemek isteyen adaylar Zara insan kaynakları adresini ziyaret edebilirler. Vakko personel alımı ilanlarını internet üzerinden vermiş olup, yine başvuru işlemleri de online olarak yapılacaktır.

Açık Pozisyonlar
-İthalat Uzmanı
-Yazılım Sorumlusu
-Satınalma Uzmanı
-Gıda Teknikeri
-Asp.Net Yazılım Uzmanı
-Finansal Kontrol Uzmanı
-Servis Elemanı / Garson
-Kasa Sorumlusu
Vakko iş ilanları 2017 yılında toplamda bünyesine ne kadar işçi personel alacak bilinmemekte olup, kariyer adresinde alım sayılarına ait bilgiler vermemiştir. Ancak şirketin kariyer adresini takip ettiğimizde bir çok açık iş ilanı yer almaktadır. Yeni iş ilanı ekledikçe yine kariyer adresinde listelenmektedir. Vakko iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıdaki kariyer adresine gidebilirler.

http://www.kariyer.net/vakko-is-ilanlari-c3060-p22633/

-sponsorlu bağlantılar-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.