Namık Kemal Üniversitesi 4/B Personel Alımı

Namık Kemal Üniversitesi 4/B Personel Alımı

- Sponsorlu Bağlantılar-

Devlet personel başkanlığı sitesinden yeni verilmiş 4/B ilanına göre Namık Kemal Üniversitesi 119 kişilik personel alacaktır. Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alımlarında çok sayıda şart belirtmiş olup, bu şartları taşıyan adayların 9 Kasım 2016 tarihine kadar başvuruda bulunmalarını istemektedir. Sizlerde başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıdan Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartlarını ve bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Başvuru Bilgileri

-T.C vatandaşı olmak,

-Kamu haklarından mahrum olmamak,

-İlan tam metninde yer alan suçları işlememiş olmak,

– Askerlik yapmış olmak, ( daha fazla bilgi için ilan tam metni )

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

Başvuru Biçimi

Namık Kemal Üniversitesi 4/b alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar 09 Kasım 2016 tarihi mesai bitimine kadar Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli personel alımı detaylarının tümüne ulaşmak için tıklayın.

-sponsorlu bağlantılar-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.