Merinos Personel Alımı İş İlanı 2017

Merinos personel alımı yapacak! MERINOS, Mehmet Erdemoğlu’nun önderliğinde 1970 yılında iki kilim dokuma tezgâhı ile kuruldu. Bugün dünyadaki ilk halı haline gelen bir firmayız. Ülkemiz adına bu başarıyı tüm çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, bayilerimiz ve tüm halkımızla başarmış olduk. Bu başarı ülkemiz için gurur kaynağı olmuştur.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Merinos’un bu başarısı yalnızca kendi şirketiyle sınırlı değildir. Gaziantep, ilimizdeki tüm meslektaşlarımızla birlikte ülkemizi Gaziantep’e birlik ve beraberlik içinde tutarak ülkemizi halı dünyası merkezi haline getirdi. Size birkaç rakam vermek istiyorum. Dünyada üretilen toplam parçaların% 25’i Gaziantep’te üretilmektedir. Türkiye için% 30 üretiyoruz. 2010 yılında Gaziantep halı ihracatı 1.000.000.000 USD (bir milyar) olarak gerçekleşecektir. Bu rakamın önümüzdeki 5 yıl boyunca tüm meslektaşlarımızla 3 milyar USD’ye (üç milyar) ulaşacağına inanıyoruz. Merinos bir okul işi üstlendi. Gaziantep’teki birçok şirkette, eğittiğimiz personel, kentimizin halıda dünya merkezi haline gelmesine katkıda bulunmuştur ve bunu yapmaya devam etmektedir.

Merinos sadece halı endüstrisinde değil. 6 yıl önce mobilya sektörüne geçerek bu sektörde hızla büyümeye devam ediyor. Halıda gösterdiğimiz bu başarının tüm mobilya sektöründeki meslektaşlarımızla birlikte gerçekleşeceğine inanıyoruz. Dahası, 5 yıl önce Dinarsk şirketini Dinçkök grubundan devralmış olan firmamız duvardan halılar konusunda Türkiye’nin liderliğini kazanmış ve dünyada bir parti olma kararlılığı ve kararlılığı ile ilerlemektedir. Şirketimiz 2 yıl önce Uşak ilinde% 50 oranında% 50 ortak battaniye ve ev tekstili yatırdı. Bu yatırımla, Türkiye’de üretilen battanın% 35’ini kendi tesisimizde üretmeye başladık. Bu şirkette, yatırım yapmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Firmamız ayrıca 2 yıl önce Rusya’nın Rostov eyaletinde büyük bir halı üretim tesisi kurmuştur. Yeni yatırımlarımız devam ediyor ve şimdi Rusya’daki en büyük halı fabrikasına sahibiz.

Merinos iş ilanları 2017 senesi için aşağıda bulunan iş alanları için verilmiş olup, bu iş ilanlarının dışında yeni ilan gelirse ilgili kariyer adresini kullanmaktadır. Merinos satış raporlama sorumlusu gibi açık iş pozisyonlarının başvuru detaylarını, iş tanımını ve diğer belirtilmiş şartları incelemek isteyen adaylar Merinos insan kaynakları adresini ziyaret edebilirler. Merinos personel alımı ilanlarını internet üzerinden vermiş olup, yine başvuru işlemleri de online olarak yapılacaktır.

Açık Pozisyonlar

Tekstil Mühendisi
Teknik Ressam
Kalite Sistem Yöneticisi/Yönetmeni
Halı Apre Konfeksiyon Şefi
İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi
Mühendis
Halı Dokuma Mühendisi
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Merinos iş ilanları 2017 yılında toplamda bünyesine ne kadar işçi personel alacak bilinmemekte olup, kariyer adresinde alım sayılarına ait bilgiler vermemiştir. Ancak şirketin kariyer adresini takip ettiğimizde bir çok açık iş ilanı yer almaktadır. Yeni iş ilanı ekledikçe yine kariyer adresinde listelenmektedir. Merinos iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıdaki kariyer adresine gidebilirler.

http://www.kariyer.net/merinos-hali-is-ilanlari-c3866-p28749/

-sponsorlu bağlantılar-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.