Lukoil Personel Alımı İş İlanı 2017

Lukoil Rusya’nın en büyük petrol şirketlerinden biridir. Aynı zamanda, petrolün en büyük küresel üreticilerinden biridir. 2012 yılında şirket, günde 89.856 milyon ton petrol (1.813 milyon varil) üretti. Merkezi Moskova’da bulunan Lukoil, kanıtlanmış petrol ve gaz rezervleri açısından en büyük kamu şirketlerinden biridir (ExxonMobil’in yanındadır). 2008 yılında, şirketin SPE standartlarına göre 19.3 milyar varil petrol eşdeğeri vardı. Bu, küresel petrol rezervlerinin% 1,3’ü kadardır. Şirket, dünya çapında 40’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Lukoil, devlet tarafından yönetilen ve batı Sibirya’daki üç şirketin Khanty-Mansi Özerk Okrugu’ndaki ilgili kasabanın adını verdiği 1991’de kuruldu, Langepasneftegaz, Urayneftegaz ve Kogalymneftegaz birleşti. Üç şirketin baş harfleri Lukoil adı altında korunmaktadır. Şirketin kurucusu Sovyet petrol bakan yardımcısı Vagit Alekperov’un başkan yardımcısıydı. Rusların batıdaki şirketlerle rekabet edebilmelerinin tek yolunun iş modellerini kopyalamasına inanmak geldi. Bu, eski Sovyet sistemi altında kesinlikle ayrı olan, araştırmanın, rafine edilmesinin ve dağıtımın yapıldığı endüstrinin üç şubesinin dikey olarak entegrasyonu anlamına geliyordu. Rusya Federasyonu’nun en büyük vergi mükelleflerinden biridir ve 2010 yılında ödenen vergilerin tutarı 30.2 milyar ABD Dolarıdır. Lukoil, 1994 yılında yeni Rus Ticaret Sisteminde hisse senedi sunmaya başlayan ilk şirket oldu. Lukoil, Hess Corporation’ın Rus birimini Nisan 2013’te 2.05 milyar dolar karşılığında satın almaya karar verdi.

Lukoil iş ilanları 2017 senesi için aşağıda bulunan iş alanları için verilmiş olup, bu iş ilanlarının dışında yeni ilan gelirse ilgili kariyer adresini kullanmaktadır. Lukoil satış raporlama sorumlusu gibi açık iş pozisyonlarının başvuru detaylarını, iş tanımını ve diğer belirtilmiş şartları incelemek isteyen adaylar Lukoil insan kaynakları adresini ziyaret edebilirler. Lukoil personel alımı ilanlarını internet üzerinden vermiş olup, yine başvuru işlemleri de online olarak yapılacaktır.

Açık Pozisyonlar

-Satış Raporlama Sorumlusu

Lukoil iş ilanları 2017 yılında toplamda bünyesine ne kadar işçi personel alacak bilinmemekte olup, kariyer adresinde alım sayılarına ait bilgiler vermemiştir. Ancak şirketin kariyer adresini takip ettiğimizde bir çok açık iş ilanı yer almaktadır. Yeni iş ilanı ekledikçe yine kariyer adresinde listelenmektedir. Lukoil iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıdaki kariyer adresine gidebilirler.

http://www.kariyer.net/lukoil-eurasia-petrol-a-s-is-ilanlari-c8328-p33206/

-sponsorlu bağlantılar-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.