Enka İnşaat İş İlanları 2017

Enka İnşaat personel alımları devam ediyor. Ülkemizin en büyük inşaat şirketlerinden birisi olan1982 yılından bu yana ENR En İyi Uluslararası Müteahhitler arasında yer almaktadır. İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak görev yapan Sn. Mehmet Tara, şirket yönetimini üstlenen Tara Ailesi’nin üçüncü kuşak temsilcisidir.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Enka İnşaat personel alımı 2017 senesi için aşağıda bulunan iş alanları için verilmiş olup, bu iş ilanlarının dışında yeni ilan gelirse ilgili kariyer adresini kullanmaktadır. Enka İnşaat şirketi satınalma mimarı, makine mühendisi, planlama mühendisi, elektrik mühendisi gibi açık iş pozisyonlarının başvuru detaylarını, iş tanımını ve diğer belirtilmiş şartları incelemek isteyen adaylar Enka İnşaat insan kaynakları adresini ziyaret edebilirler. Enka İnşaat personel alımı ilanlarını internet üzerinden vermiş olup, yine başvuru işlemleri de online olarak yapılacaktır.

Enka İnşaat İş İlanları ( açık ilanlar değişebilir. )

-SATINALMA MİMARI
-ELEKTRİK MÜHENDİSİ Sakarya
-ELEKTRİK MÜHENDİSİ
-PLANLAMA MÜHENDİSİ
-MAKİNE MÜHENDİSİ
-BORU İŞLERİ SUPERVİZORU – Kazakistan

Enka İnşaat personel alımı 2017 yılında toplamda bünyesine ne kadar işçi personel alacak bilinmemekte olup, kariyer adresinde alım sayılarına ait bilgiler vermemiştir. Ancak şirketin kariyer adresini takip ettiğimizde bir çok açık iş ilanı yer almaktadır. Enka İnşaat şirketi yeni ve güncel iş ilanı yayınladığı zaman yine kariyer adresini kullanmaktadır.

http://www.kariyer.net/enka-insaat-ve-sanayi-a-s-is-ilanlari-c5750-p30633/

-sponsorlu bağlantılar-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.