Afyon Emirdağ SYDV Personel Alımı 2016

Afyon Emirdağ SYDV Personel Alımı 

- Sponsorlu Bağlantılar-

Afyon Emirdağ sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı SYDV yeni yayınladığı ilan ile bünyesine büro görevlisi alımı yapacaktır. Afyon Emirdağ SYDV çatısında büro görevlisi olarak görevde bulunmak isteyen adaylar aşağıdan gerekli olan tüm bilgileri inceleyebilirler.

BÜRO GÖREVLİSİ Son Başvuru : 14.11.2016
Afyon Emirdağ Alınacak Sayı 1

-Öğrenim görmüş olduğu bölümden bilgisayar eğitimi almış olmak,

-İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel,Powerpoint, vb. ofis programları) kullanabiliyor olmak, 3-Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmak.
– İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İşletme, İktisat,Siyasal Bilgiler bölümleri ve Sosyal Hizmetler bölümünden mezun olmak.
– En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak.
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– 1. YÖK tarafından tanınan Üniversitelerin Dört Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İşletme, İktisat ve Siyasal Bilgiler bölümlerinden ve Sosyal Hizmetler bölümünden mezun olmak,

2. Resmi yazışmaları yapabiliyor olmak,

3. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,

4. İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint,vb. ofis programları ) kullanabiliyor olmak,

5. En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak

6. Son 6 aydır Emirdağ İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak (Nüfus Müdürlüğünden alacağı Adres Bilgileri Raporu ile belgelendirmek),

7. İş tanımlarında belirtilen görevlerini aksatacak herhangibir engeli bulunmamak,

8. Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmak,

9.En az 5 yıl işten ayrılmayacağını kabul ve taahhüt etmek, taahhütname şartları yerine getirilmediği takdirde, Vakıf Mütevelli Heyeti?nin belirlediği tazminatı ödemeyi kabul etmek.

10.ÖSYM tarafından 2015-2016 yılında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. 11.Mülakat sonucunda işe girmeye hak kazanan personelin Güvenlik Soruşturması yapılacaktır. Olumsuz bir durumla karşılaşılması halinde Mütevelli Heyeti tarafından işe alımı iptal edilecektir.

-sponsorlu bağlantılar-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.