Adli Tıp Kurumu Memur Alımı 2017

Adli Tıp Kurumu 2017 yılı için bünyesinde görevlendirmek üzere 55 memur alımı gerçekleştirecektir. Adli Tıp Kurumu alımlarını bir çok iş alanı için yapacak olup, her bir iş alanının başvuru şartları farklıdır. Eğer Adli Tıp Kurumu memur alımı 2017 ilanı sizi ilgilendiriyor ve başvuru sağlamak istiyorsanız aşağıdan başvuru şart, alınacak iş alanı ve başvuru aşamalarını inceleyebilirsiniz.

- Sponsorlu Bağlantılar-

Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olmak,

-35 yaşını bitirmemiş olmak,

– Askerlik ile ilgisinin olmaması,

 Kamu haklarından mahrum olmamak,

– Son müracaat tarihi itibarıyla atanılacak kadro için gerekli öğrenim niteliğini taşıyor olmak.

– Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

Alınacak İş Alanları

İnşaat Mühendisi

Makine Mühendisi

Kimyager

Biyolog

Psikolog

Laborant (Tıbbi Laboratuvar)

Laborant (Patoloji)

Sağlık Teknikeri (Adli Tıp)

Sağlık Teknikeri (Radyoloji)

Teknisyen (Kimya)

Teknisyen (Makine)

Teknisyen (Elektrik, Elektronik)

Başvuru Bilgileri

Adli Tıp Kurumu personel akımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar www.atkik.com adresine giderek başvurularını yapacaklardır. İlgili internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen başvurular sonrasında herhangi bir posta vs gönderilmeyecektir.

Başvuru aşamasında fotoğraf ve KPSS sonuç belgesi ile diploma veya geçici mezuniyet belgesinin sisteme yüklenmesi gerektiğinden adayların bu belgelerin pdf ya da resim formatındaki hallerini hazır bulundurmaları gerekmektedir. Başvuru işlemini uygun şekilde yaparak tamamlayan adaylara başvuru kayıt numarası sistem tarafından otomatik olarak verilecektir.

Başvuru tarihi

Başvurular 09 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 10:00’da başlayıp, 16 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 17:00 itibarıyla sona erecektir.

Adli Tıp Kurumu personel alımına başvuru sağlamak isteyen adaylar ilan tam metnine giderek gerekli incelemeleri ve detayları inceleyebilirler. İlan ayrıntıları için http://www.atk.gov.tr/haber30.12.16.html adresine gitmeniz gerekmektedir.

-sponsorlu bağlantılar-

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.